VITAL INJECTOR( SKINBOOSTER) Kyselina Hyaluronová

Odkaz, kdy po jeho shlédnutí pochopíte, jak je krása snadná :)

  

A máme tady absolutní novinku této doby ! 

Efekt vitální pleti VITAL INJECTOR (rozzářená, jemná a mladistvá)

Patentovaný vynález Vital Injector, je vyjímečný v tom, že nebolí :) Kokteil s kyselinou hyaluronovou se aplikuje do hloubky 0,9mm a po dvou hodinkách můžete jít na párty :) Konečný výsledek se dosatví do 14 dnů až měsíce po poslední aplikaci.Nejlepší efekt je po třetí aplikaci a konečný výsledek se neustále zlepšuje,jelikož trvá nějakou dobu,než kyselina hyaluronová naváže na sebe vodu.Tudíž je to postupný efekt do krásy,který není pro své okolí násilný.

Co to dělá?

Laicky ... je to něco jako, když jste nachlazená a potřebujete tělu dodat vytamín ,,C" .... zajdete do lékárny, slupnete tabletku nebo si uděláte čaj s citrónem a uleví se Vám :) Kůže stárne a strácí kyselinu hyaluronovou, začínají se vytvářet vrásky :(  Co s tím? ... zajdete za Gitou a ona pomocí Vital Injectoru Vám do pleti dodá kyselinu hyaluronovou a uleví se Vám :) Tak jako je třeba tělu neustále dodávat vitamin ,,C" pro udržování vitálního zdravotního stavu, je třeba i dodávat kyselinu hyaluronovou pro krásný vzhled  :)

Pleť se vypne, rozzáří a je po starostech:) 

Tento efekt vydrží přibližně 6 měsíců. Pro dosažení co nejlepšího výsledku se může tato procedura opakovat až 3krát v intervalu po měsíci dle typu, množství vrásek a druhu aplikované kyseliny hyaluronové. Konečný výsledek se dosatví do 14 dnů až měsíce po poslední aplikaci.

Proč ne BOTOX ?

Pokud začnete botox používat ve 25 letech tak ve 40 budou místa kde se aplikuje vypadat hůř než u vrstevníků, kteří botox neměli a to hlavně protože tam bude tenká kůže a sval bude hrozně tenký - problém se kterým tedy na stáří bojujeme - v obličeji mizí objem a tváře padají směrem dolů se vlastně zhorší, je fakt, že vrásky se zřejmě nevytvoří ale vzhledově to bude hrozné. Konzultovala jsem to i s lékaři, kteří botox dělají už léta a sami přiznávají, že tento problém se začíná po těch letech vynořovat. Představte si, když máte měsíc nohu v sádře a nechodíte jak vypadá po měsíci ten sval na noze a teď si uvědomte, že tak ochromíte na roky sval v obličeji.Není sice tak velký jako na noze ale atrofuje stejně.Podívejte se někdy pořádně na čela letitých uživatelek botoxu - mají je sice hladké ale úplně jim prosvítají kosti na čele, to čelo vypadá velmi nepřirozeně.
 

Druhy aplikované KYSELINY HYALURONOVÉ

Tato aplikace kokteilů s kyselinou hyaluronovou se neřadí do tzv. ,,výplní" ,ale hydratuje,vypíná a zjemňuje pleť.

 

Cena ošetření: MULTI JEHLIČKOVÁ PLOŠNÁ MEZOTERAPIE H2O VITAL INJECTOR 

První  aplikace: balíček třech sezení v ceně 8000 kč , Doplnění :3000 kč - dle množství podávané kyseliny hyaluronové. 

Pro dosažení efektu, který pak vydrží 6 měsíců. Doporučuji tuto procedůru podstoupit třikrát po sobě v intervalu 3-4týdnů. Po každé aplikaci je třeba nechat působit hyaluronan do efektu přibližně 2 - 3týdny. Touto metodou se odstraňují i pigmentové změny v kůži a výborné výsledky jsou u léčby akné :) Tato metoda nevypadá uměle. Je to zjemnění vrásek, velká hydratace a vypnutí pleti - tzv.zvedání kůže:) Konečný výsledek se dostaví do 14 dnů až měsíc po poslední aplikaci. Pak stačí pouze kyselinu hyaluronovou dopňovat jednou za půl roku v jednom či více sezení dle stavu kůže a pocitu zákaznice :) Meso sérum je použití kyseliny hyaluronové přímo do hloubky kůže 0,9mm, což umožňuje udržovat pokožku obličeje vlhkou, měkkou, lesklou a průsvitnou.Je to nejlepší řešení nedostatku vody v kůži, odstranění jemných vrásek a nenásilné vypnutí. Po 40-catém roku se evidentně vytrácí kyselina hyaluronová z kůže, která váže až 1000krát více vody než cokoliv jiného, tudíž začíná být ochablá, tvoří se vrásky, kůže se láme, chybí pro vypnutí voda.

Hlavní efekty 

  1. Moisturizace a doplňování Jak je známo, kyselina hyaluronová je přírodní hydratační faktor a 1 gram kyseliny hyaluronové je akvivalentní
  2. jednomu litru vody, takže zvlhčující účinek je velmi dobrý a trvá dlouhou dobu. 
  3. Zlepšení tmavé pokožky Naše výrobky stimulují a zrychlují metabolismus pokožky. Vypustí melanin na pokožce, zlepšujte tmavou a žlutou suchou pokožku, rozjasní pokožku, vytváří pokožku jasně bílou a lehkou. 
  4. Póry Stimuluje pokožku, aby urychlila metabolismus, hraje hlavní úlohu při kontrakci pórů, takže kůže je více kompaktní a hladká.
  5. Anti-vrásky Účinky proti vráskám jsou velmi dobré, 1 gram kyseliny hyaluronové je akvivalentní 16-násobku kolagenu, plnění a zvedání
  6. proklouzavání kůže, jemných čar a vrásek, zpevňující pokožku.