Chloupky- Trvalá epilace IPL:

Ať je váš důvod jakýkoliv, odpovědí je NannoLight, způsob depilace, který je nejpohodlnější, nejjistější a nejúčinnější na trhu. Technologie NannoLight je jistá a prakticky bezbolestná, jelikož se jedná o neinvazivní techniku a pracovní postup na bázi několika programů specificky navržených pro rychlou a příjemnou aplikaci. Přístroj NannoLight nabízí širokou škálu účinných kosmetických ošetření. V poslední době patří mezi nejžádanější ošetření fotodepilace. Účelem je poskytnout Vám potřebné informace o technice fotodepilace přístrojem NannoLight, způsobu jeho aplikace. Nanno light využívá techniku známou jako selektivní fototermolýza pro dosažení postupného odstranění ochlupení na místech s nadměrným množstvím chloupků nebo s nežádoucím ochlupením.


VAŠE ROZHODNUTÍ:

Pokud se rozhodnete pro trvalé odstranění chloupků, je důležité respektovat zhruba 20-30 dní, kdy chloupky, které si přejete odstranit, nesmí být depilovány vytrháváním. To znamená, že není možné používat vosk ani pinzetu. V tomto období si můžete nežádoucí chloupky holit, nebo stříhat.


JAK SE PROVÁDÍ EPILACE?

3-6 dnů před zákrokem proveďte oholení ošetřované oblasti!

Pracovník nanese chladivý gel a následně aplikuje světelné impulzy přístrojem NannoLight na celou ošetřovanou oblast. Vaše oči jsou chráněny speciálními brýlemi. Chloupek po ošetření zůstane i nadále v pokožce – ve folikulu, bude se Vám zdát, že i nadále roste. Ve skutečnosti již vlas není držen v pokožce, ale je tlačen růstem epidermis z těla ven.Po několika dnech chloupek sám vypadne. Pokud nechcete čekat, až chloupky vypadnou přirozeně, můžete je pinzetou nebo ručně odstranit po 5 dnech – ne dříve, chloupek působí jako účinná bariéra proti zanícení. Interval mezi dvěma sezeními se liší dle ošetřované části těla. Například horní ret se depiluje po 4 týdnech, třísla, podpaží a nohy zhruba po 5-6 týdnech. Počet sezení potřebných pro ucelené ošetření se velmi liší.Průměrně se jedná o 4-6 sezení. Od prvního sezení pozorujeme,že chloupky dorůstají čím dál tím později. Procento znovu vyrostlých chloupků je čím dál tím nižší. Nové chloupky jsou slabší a jemnější. Doporučená přestávka před dalším ošetřením by se měla pohybovat v průměru od 4-8 týdnů,dle závažnosti stavu.

Co se musí dodržovat Před a Po ošetření?

Je třeba nevystavovat se slunci a neopalovat se v soláriu po dobu 2-4 týdnů před a po sezení s NannoLight. Po aplikaci se doporučuje používat přípravky proti slunci s ochranným faktorem 30!!!

Kdy se nesmí terapie podstoupit?

  • V těhotenství!!!
  • Bezprostředně po opalování!!!
  • Při užívání léků proti akné v posledních 6 měsících
  • Při epilepsii
  • Špatné hojení jizev v minulosti!!!
  • Osobám léčícím se prostředky pro ředění krve
  • Pokud je tetování v ošetřované oblasti
  • Nemocným osobám

 Co můžete očekávat po terapii?

Nepříjemný pocit je skutečně minimální. Zčervenán pokožky je naprosto normální jev-(reakce připomínající mírné spálení od slunce )-mizí za několik minut,maximálně hodin. Výskyt puchýřků je velmi vzácný. Poruchy pigmentace jsou zřídka,v každém případě se jedná o přechodný stav-samy zmizí.