PHIBROWS/ PhiBrows microblading čepelková metoda obočí

LaBrows- 3D Tetování strojková metoda obočí

        KVALIFIKACE A CERTIFIKACE

Revoluční metoda PhiBrows či LaBrows, kterou nerozeznáte od přírodního.

Aplikujeme chloupek po chloupku ve směru růstu přirozeného tvaru obočí. Součástí tohoto úkonu je i lokální anestesie. Mírný otok a zarudnutí je i u velmi citlivých osob otázka pouze dočasná. Specializace vizážistky s 30ti letou praxí v oboru permanentního make-upu Vám zaručí nejvhodnější tvar obočí dle Vašeho typu a obočnicových kostí, popřípadě spadlých vrchních nepohyblivých víček (opticky se zvednou a otevře se oko) a také druh metody vláskování  či stínování,aby celkový vzhled byl co nejpřírodnější a nebudil dojem ,,razítka" :) PIGMENTY PhiBrows: Velice častý jev je,že potkáváte na ulici ženy,které mají po roce od ošetření červené či modré obočí...S pigmenty PhiBrows se vám to nestane, neobsahují těžké kovy škodlivé pro zdraví.

 

 

Tato metoda se skládá ze dvou sezení:

V první fázi navrhneme tvar, barvu, upravíme obočí a zahájíme první část vláskování.

Po měsíci a úplném odhojení prní fáze, kdy obočí již není oteklé ani podrážděné, doupravíme tvar či dostínujeme ( Shading) 

ve výsledný a konečný efekt.

  • Zahuštění přirozeného tvaru obočí
  • Oprava přirozených vad tvaru obočí
  • Omlazení vizáže obličeje 
  • Zvýraznění barvy obočí na delší období
  • Maskování mezer a jizev obočí
  • Modelování tvaru obočí v souladu s celkovou estetikou obličeje

 

Hojení:

Po provedení PM, máte za sebou polovinu výsledku. Druhá polovina spočívá v tom, jak kvalitně budete PM ošetřovat v průběhu hojení. Proces hojení závisí na aktivitě pokožky a vlivu okolního prostředí. Prvotní regenerace trvá 3 až 7 dní, úplné zhojení cca jeden měsíc. Toto období lze rozdělit do dvou etap: první etapa do odpadnutí stroupků, druhá do úplného vyhojení a stabilizace vybarvení zákroku.

V první etapě vypadá PM velmi výrazně, protože pigment smíšený s tkáňovým mokem může ve stroupcích získat tmavé zabarvení. Čerstvě po zákroku nehodnoťte tvar ani barvu, pokožka je podrážděná, oteklá a může dojít k přechodné asymetrii tvaru. Vyčkejte proto až do úplného vyhojení pokožky. Stroupky mohou vydržet 2-4 dny (obočí až týden), než se začnou odlupovat. Po jejich samovolném odpadnutí (v žádném případě nestrhávat a odlupovat - tím poškodíte celistvost vpraveného pigmentu) se objeví konečný tvar. Konečná barva bude stabilizována nejdříve po měsíci od provedení zákroku (po první etapě může být pigmentace značně světlejší nebo naopak výraznější než konečný výsledný efekt, protože pokožka na pigment stále reaguje). První etapa je rozhodující období pro docílení výsledku. V tomto celém období hojení není doporučené stroupky namáčet, odstraňovat anebo jiným způsobem, či pomocí jakýchkoliv prostředků, zrychlovat proces hojení. Pigment je do pokožky aplikován velmi mělce a v období hojení jej pokožka začíná odlučovat, čímž se vytváří stroupek. Pod stroupkem se hojí pokožka, která do sebe nazpět vstřebává odloučený pigment. Jestliže stroupek silně namočíte nebo jej odstraníte před stanovenou dobou, pak se nebude vstřebávat nic a vznikne mezera v PM vyžadující další korekci. A obráceně, při znečištění nebo kontaminaci místa aplikace, se vstřebávají i nežádoucí látky a může dojít ke změně barvy, či k infekci.

 

Ošetření PM po zákroku:

Klient je poučen, jak o pigmentované místo pečovat, jsou mu předány "Pokyny pro ošetření PM" a mastička

PRAXE :

  • 30 LET V PERMANENTNÍM MAKE-UPU
  • 30 LET VE VIZÁŽISTICE, LÍČENÍ A PŘEMĚN ŽEN
  • 30 LET V OBLASTI DERMATOLOGIE, KOSMETOLOGIE