MAGNETIC TATTOO REMOVAL

Odstranění permanentního make-upu.

 

MAGNETIC TATTOO REMOVAL - jedinečná technika odstranění tetování pomocí kyseliny mléčné - NPM je jedna ze dvou firem na světě, která nabízí speciální jehly pro odstranění tetování. Detailní teorie nezbytná pro dosažení výsledků, patentované jehly k odstranění tetování a jejich užívání. Kůže a hygienické normy. Magnetic Tattoo Removal je technika odstraňování tetování, kteroá je neinvazivní, bezpečná, bezbolestná, šetrná k pokožce a neporušuje kůži. Tato technika využívá magnetické jehly a speciálně formulovaný odstraňovací roztok, který je nekyselý, neslaný a netoxický, což ho činí bezpečným pro všechny typy pleti1. Je účinný na všechny typy tetování, včetně permanentního make-upu, microbladingu a tetování na pokožce hlavy. Magnetic Tattoo Removal je jediná technika, která nezanechává jizvy, nepálí, nevytváří keloidy, nemá vedlejší účinky, ani nezpůsobuje ztrátu vlasů, bez ohledu na počet sezení.

 
Účinnost techniky neinvazivního magnetického odstranění tetování
Magnetické odstranění tetování je vysoce účinné jak na minerální, tak na organické inkousty.
Magnetické odstranění tetování je vysoce účinné na poškození kůže, která dostala hypertrofický strach nebo keloidy z předchozích invazivních jiných technik odstranění.
Magnetické odstranění tetování je vysoce účinné na všechny fenotypové kůže, stejně jako na velmi tmavě zbarvenou pokožku.
Magnetické odstranění tetování je vysoce účinné pro ty, kteří litovali, že mají tetování na těle, a chtěli ho odstranit, aniž by podstoupili nějaké zdlouhavé procedury.
Magnetické odstranění tetování je vysoce účinné v pokožce hlavy, očních linkách, microbladingu a tetování celého těla.
Magnetické odstranění tetování je vysoce účinné i na konturovaných rtech.
Magnetické odstranění tetování je vysoce účinné na všechny barevné inkoustové pigmenty.

Účinnost techniky neinvazivního magnetického odstranění tetování

  • Magnetické odstranění tetování je vysoce účinné jak na minerální, tak na organické inkousty.
  • Magnetické odstranění tetování je vysoce účinné na poškození kůže, která dostala hypertrofický strach nebo keloidy z předchozích invazivních jiných technik odstranění.
  • Magnetické odstranění tetování je vysoce účinné na všechny fenotypové kůže, stejně jako na velmi tmavě zbarvenou pokožku.
  • Magnetické odstranění tetování je vysoce účinné pro ty, kteří litovali, že mají tetování na těle, a chtěli ho odstranit, aniž by podstoupili nějaké zdlouhavé procedury.
  • Magnetické odstranění tetování je vysoce účinné v pokožce hlavy, očních linkách, microbladingu a tetování celého těla.
  • Magnetické odstranění tetování je vysoce účinné i na konturovaných rtech.
  • Magnetické odstranění tetování je vysoce účinné na všechny barevné inkoustové pigmenty.