PŘÍSTROJOVÉ OŠETŘENÍ LIFTING OBLIČEJE A KRKU

1. Skin scrubber / kavitační peeling /KAVITACE

Jedná se o profesionální, hloubkové čištění kůže pomocí ultrazvukových vln,což umožňuje přesné odstranění nadměrného mazu z pórů,keratinizované kůže,černých teček a bakterií ve velkých hloubkách kůže.Funguje plynule s přirozeným vibracemi bez použití elektrické energie.Výsledkem je čistá,obnovená,osvěžená kůže a je to vynikající úvod k dalšímu kosmetickému ošetření přístrojovou technikou. 

 

2.Vysokofrekvenční prody-OZONIÉR

Proudy D´arsonvala jsou používány k dezinfekci kůže např. po hloubkovém čištění,depilaci a epilaci.Je to skleněná růžově jiskřící elektroda,jejíž elektrické výboje způsobují i urychlení metabolismu a proto působí bakteriocidně,rozehřívají a zvětšují absorpci aktivních látek. Ošetření akné a mastné pleti.Působením výboje vznikají oxidy dusíku a ozón,které přispívají k vyčištění pokožky.Zpevnění obličejových svalů,podkoží a regenerace vrásek.Elektromasáž obličeje,krku a odstranění tuku pod bradou.Ošetření povoleného vaziva. 

 

3.BIO LIFTING OBLIČEJE:

Technika zvedání kůže obličeje a krku za použití dvou sond,,které vyzařují mikroproudy.Je to typ elektrické stimulace-mikroproudvá terapie obnovy kolagenu a elastinu v kůži.Vyhlazuje pleť,zvyšuje,kontabilitu svalových vláken a zlepšuje vylučování toxinů spolu s přebytečnou vodou.Specializované laboratoře v testování klinických studií ukázaly,že léčba s použitím mikroproudů urychlí buněčnou obnovu o 35%!!! 

 

4.APLIKACE MASKY

 

5.Ultrazvuková Mezoterapie

Jsou to dvě hlavy vyzařující zvukovou,akustickou vlnu, která představuje mikro masáž.Toto způsobí zvýšený průtok krve v kůži,změnu tlaku v okolních tkáních,tření a v hlubších vrstvách tkáně vzniká teplo. Užívá se také pro zavedení aktivních látek do hloubky kůže.Vlivem ultrazvuku se viditelně normalizuje tvorba kožního mazu.,jsou zde prvotřídní výsledky regenerace obličeje.Na moderních přístrojích jsou již dvě formy ultrazvuku:Trvalý a Impulzní.Při trvalém převažuje tvorba tepla,impulzivní průběh ultrazvuku se v pravidelných intervalech vypíná a zapíná.Používáme oba dva styly. 

 

6. Vacuum spray

Je určen k mechanickému odstraňování kožních znečištění (podkožní otvory), zlepšuje krevní oběh a zlepšuje se všeobecná cirkulace v oblasti chirurgie.Pomáhá uzavřít póry, ničí váčky pod očima.Používá se také pro vakuové masáže.Umožňuje kosmetické úpravy a také zvlhčuje povrch pokožky posilujícími přípravky.Výborné výsledky v kombinaci s ultrazvukem.Dochází k výraznému zlepšení vzhledu kůže. 

 

7. PHOTON SVĚTELNÁ TERAPIE:

Ošetření pkožky se širokým spektrem barev:červená-stárnoucí,ochablá pleť,zelená-rozšířené kapiláry,skvrny,zvedání očí,kruhy pod očima,pihovatý obličej,korekce prsu-zánět,modrá-neštovice,zápal plic,žlutá-mdlá pleť,zvýšení lymfatického oběhu,aktivuje buňky,růžová-urychluje regeneraci buněk,azurová-anti alergie,snižuje viditelnost kapilár,bílá-bledá,pihovatá pleť,snižování melaninu v pleti.

 

8.PLEŤOVÁ SÉRA

U těchto přístrojů a technik se indikují kratší časy aplikací.Podle potřeby bohatě stačí dvě až pět minut ošetření jedné aplikace určitým přístrojem.