Rty omladí Vaši tvář

Obzvlášť významné jsou pro ženu rty. Mohou být od přírody nevýrazné, asymetrické, příliš velké nebo malé. Ale to vše umíme zdokonalit ! A jak to vypadá v reálu ?

certifikace na techniku rtů: NUDE LIPS®! 

Jedinečný postup tetování rtů velmi žádanými odstíny NUDE bez nažádoucích projevů oxidu titaničitého, To je koncept NUDE LIPS - autorské techniky Veroniky Fleišer. 

 

Kontura rtů se stínováním 3D/ Aquarelle či výplň celých rtů.(stálá rtěnka)

Pokud je jeden ze rtů menší, doporučujeme mírné zvětšení rtu s použitím techniky stínování. Pokud je požadováno zvětšení celých rtů, je možné rty zvětšit pouze do určité míry, neboť dbáme na to, aby zákrok působil co nejpřirozeněji ve vztahu k proporcím konkrétního obličeje. Jedná se o celkové optické zvětšení rtů s technikou stínování. 

 

Hojení:

Po provedení PM, máte za sebou polovinu výsledku. Druhá polovina spočívá v tom, jak kvalitně budete PM ošetřovat v průběhu hojení. Proces hojení závisí na aktivitě pokožky a vlivu okolního prostředí. Prvotní regenerace trvá 3 až 7 dní, úplné zhojení cca 6 týdnů.. Toto období lze rozdělit do dvou etap: první etapa do odpadnutí stroupků, druhá do úplného vyhojení a stabilizace vybarvení zákroku. V první etapě vypadá PM velmi výrazně, protože pigment smíšený s tkáňovým mokem může ve stroupcích získat tmavé zabarvení. Čerstvě po zákroku nehodnoťte tvar ani barvu, pokožka je podrážděná, oteklá a může dojít k přechodné asymetrii tvaru. Vyčkejte proto až do úplného vyhojení pokožky. Stroupky mohou vydržet 2-4 dny (obočí až týden), než se začnou odlupovat. Po jejich samovolném odpadnutí (v žádném případě nestrhávat a odlupovat – tím poškodíte celistvost vpraveného pigmentu) se objeví konečný tvar. Konečná barva bude stabilizována nejdříve po měsíci od provedení zákroku (po první etapě může být pigmentace značně světlejší nebo naopak výraznější než konečný výsledný efekt, protože pokožka na pigment stále reaguje). První etapa je rozhodující období pro docílení výsledku. V tomto celém období hojení není doporučené stroupky namáčet, odstraňovat anebo jiným způsobem, či pomocí jakýchkoliv prostředků, zrychlovat proces hojení. Pigment je do pokožky aplikován velmi mělce a v období hojení jej pokožka začíná odlučovat, čímž se vytváří stroupek. Pod stroupkem se hojí pokožka, která do sebe nazpět vstřebává odloučený pigment. Jestliže stroupek silně namočíte nebo jej odstraníte před stanovenou dobou, pak se nebude vstřebávat nic a vznikne mezera v PM vyžadující další korekci. A obráceně, při znečištění nebo kontaminaci místa aplikace, se vstřebávají i nežádoucí látky a může dojít ke změně barvy, či k infekci.

 

Ošetření PM po zákroku:

Klient je poučen, jak o pigmentované místo pečovat, jsou mu předány „Pokyny pro ošetření PM" a mastička.