PŘÍSTROJOVÉ OŠETŘENÍ SPECIALIZUJÍCÍ SE NA VRÁSKY MIMICKÉ I SENILNÍ

 

1. Skin scrubber / kavitační peeling /KAVITACE

Jedná se o profesionální, hloubkové čištění kůže pomocí ultrazvukových vln,což umožňuje přesné odstranění nadměrného mazu z pórů,keratinizované kůže,černých teček a bakterií ve velkých hloubkách kůže.Funguje plynule s přirozeným vibracemi bez použití elektrické energie.Výsledkem je čistá,obnovená,osvěžená kůže a je to vynikající úvod k dalšímu kosmetickému ošetření přístrojovou technikou. 

 

2. Vysokofrekvenční prody-OZONIÉR

Proudy D´arsonvala jsou používány k dezinfekci kůže např. po hloubkovém čištění,depilaci a epilaci.Je to skleněná růžově jiskřící elektroda,jejíž elektrické výboje způsobují i urychlení metabolismu a proto působí bakteriocidně,rozehřívají a zvětšují absorpci aktivních látek. Ošetření akné a mastné pleti.Působením výboje vznikají oxidy dusíku a ozón,které přispívají k vyčištění pokožky.Zpevnění obličejových svalů,podkoží a regenerace vrásek.Elektromasáž obličeje,krku a odstranění tuku pod bradou.Ošetření povoleného vaziva. 

 

3. Diamantová Vakuová Mikrodermabraze!!!

Toužíte po jemné,sametové pleti? 

Zvolte Vakuovou diamantovou mikrodermabrazi! Mikrodermabraze spolehlivě redukuje obličejové vrásky,odstraňuje drobnější jizvičky,pigmentové skvrny a jiné vady.Vychází z principu mechanického peelingu,aplikačními koncovkami pokrytými velmi jemnou diamantovou drtí různé hrubosti za současného působení vakua,které má detoxikační a liftingový efekt.Povrch obličeje je jemně zbroušen a všechny odumřelé buňky jsou spolu s vrchní částí kůže odsáty.Působení vakua zlepšuje lymfatickou drenáž ,což vede zejména v obličeji k potlačení ranních otoků,hlavně víček.V průběhu aplikace je také příznivě stimulována produkce kožního kolagenu a elastických vláken,čistí se ucpané póry, zvyšuje prokrvení kůže.Nahrazuje starší metodu ,,dermabraze“.Výsledek hladké,jemné,sametové a zářivé pokožky je viditelný už po prvním zákroku.Pleť je po této proceduře odolnější vůči vnějším vlivům prostředí a zpomaluje stárnutí. 

 

4. Aplikace masky

 

5.Galwan-Galvanická žehlička

Stejnosměrný proud je využíván při bolestech nervového původu, zarudlém vřídku, chronických zánětech nervů,cévních poruchách,rosacea,jizvy,alergie a jiné neduhy.Vyhlazuje kůži. 

 

6. Hlava teplo – zima

Jedná se o systém chlazení, který mírní podráždění a červená místa na kůži,uzavírá póry.. Existuje také možnost zahřívání, která se používá před zákrokem za tím účelem, aby byly roztáhnuty cévy a tak mohly rychle pohltit výživné látky.Odstraňovaní kožních změn 

Díky této funkci jsou odstraňovány bradavice a benigní nádory pomocí proudu o vysoké frekvenci. 

 

7.PHOTON SVĚTELNÁ TERAPIE:

Ošetření pkožky se širokým spektrem barev:červená-stárnoucí,ochablá pleť,zelená-rozšířené kapiláry,skvrny,zvedání očí,kruhy pod očima,pihovatý obličej,korekce prsu-zánět,modrá-neštovice,zápal plic,žlutá-mdlá pleť,zvýšení lymfatického oběhu,aktivuje buňky,růžová-urychluje regeneraci buněk,azurová-anti alergie,snižuje viditelnost kapilár,bílá-bledá,pihovatá pleť,snižování melaninu v pleti.

 

8.PLEŤOVÁ SÉRA

U těchto přístrojů a technik se indikují kratší časy aplikací.Podle potřeby bohatě stačí dvě až pět minut ošetření jedné aplikace určitým přístrojem. 

Fotogalerie zde: