Permanentní-make-up, Mikropigmentace 

Nová metoda PMU zavádějící mikropigmenty zcela odlišnou a šetrnější metodou aplikace do svrchní vrstvy kůže,než tomu bylo doposud u klasického Permanentního make-upu. 

Permanentním make-upem-Mikropigmentací lze korigovat:

- špatně provedený permanentní make-up-Mikropigmentace

- modrou barvu obočí i kontury rtů

- potlačení červené barvy obočí a linek

 Mikropigment:

- zvýšená světelná i barevná stálost :Fleiš pigmenty a Perma Blend

- nebolestivá metoda, přirozený výsledný efekt

- profi aplikace posledním modelem přístrojové techniky

-FLEIŠ MACHINE - autorský strojek Veroniky Fleiš

 

SPECIALIZACE na techniku Phibrows Master Veronika Fleišerová / školená nejvyššími mistry v oboru, vzdělávání v zahraničí (např. Phibrows, Sviatoslav Otchenash, Nataliya Yeremenko, Oksana Martynenko, Tunde Mehn, Verica Blasko, Moshe Alul, Kanadský Institut Kůže, US Certifikace bezpečnost užívání anestetik.... aj), oceněna Světovou Asociací PMU, výhry v mezinárodních soutěží, oficiální master značky NPM a TAT2SKIN, oficiální distributor NPM a PERMA BLEND.

POD ZÁŠTITOU IZRAELSKÉ FIRMY NPM - AUTORSKÉ TECHNIKY.

VERONIKA FLEIŠEROVÁ JE JEDINÝM OFICIÁLNÍM TRENÉREM NPM PRO ČESKOU A SLOVENSKOU REPUBLIKU.

  • AUTORSKÁ TECHNIKA NPM SOFT SHADOW EYEBROWS - detailní rozbor teorie a správnost aplikace včetně teorie barev a hygienických standardů. 
  • AUTORSKÁ TECHNIKA NPM OČNÍ STÍNY A SOFT EYELINER - detailní teorie techniky, vhodnost barev pro eye shadow techniku. 
  • RTY - VEŠKERÉ TECHNIKY - detailní teorie jednotlivých techniky, kompletní barevná teorie. 
  • MAGNETIC TATTOO REMOVAL - jedinečná technika odstranění tetování pomocí kyseliny mléčné - NPM je jedna ze dvou firem na světě, která nabízí speciální jehly pro odstranění tetování. Detailní teorie nezbytná pro dosažení výsledků, patentované jehly k odstranění tetování a jejich užívání. Kůže a hygienické normy.
  • Licence na používání ochranné známky #NUDE LIPS®!!!
  • Jedinečný postup tetování rtů velmi žádanými odstíny NUDE bez nažádoucích projevů oxidu titaničitého. To je koncept #NUDE LIPS® - autorské techniky Veroniky Fleišer.  
Dokonalý výsledek neznamená super účes a líčení podle poslední módy!!! Dokonalý výsledek je ,,To" v čem se zákaznice bude cítit) Byla spousta žen za ty léta spokojených či nespokojených, nic si nenamlouvám:) Ale neustále mě hřejí a budou hřát oči zákaznic,kterým jsem pomohla zvednout hlavu:)

Děkuji za ten pocit:)

Gita :)

Reference: 30ti letá praxe.

 

Fotogalerie zde :