Reference:

- vizážistka, kosmetička, narušení integrity kůže 

- 30 let praxe 

- 1.místo v soutěži líčení: Ostrava 2003 

- výherce nejlepší kosmetické studio na Moravě 2004 

 

  

SPECIALIZACE:

- Phibrows 

- Master Veronika Fleišerová / školená nejvyššími mistry v oboru, vzdělávání v zahraničí (např. Phibrows, Sviatoslav Otchenash, Nataliya Yeremenko, Oksana Martynenko, Tunde Mehn, Verica Blasko, Moshe Alul, Kanadský Institut Kůže, US Certifikace bezpečnost užívání anestetik.... aj), oceněna Světovou Asociací PMU, výhry v mezinárodních soutěží, oficiální master značky NPM a TAT2SKIN, oficiální distributor NPM a PERMA BLEND.

POD ZÁŠTITOU IZRAELSKÉ FIRMY NPM - AUTORSKÉ TECHNIKY.

VERONIKA FLEIŠEROVÁ JE JEDINÝM OFICIÁLNÍM TRENÉREM NPM PRO ČESKOU A SLOVENSKOU REPUBLIKU.

  • AUTORSKÁ TECHNIKA NPM SOFT SHADOW EYEBROWS - detailní rozbor teorie a správnost aplikace včetně teorie barev a hygienických standardů. 

  • AUTORSKÁ TECHNIKA NPM OČNÍ STÍNY A SOFT EYELINER - detailní teorie techniky, vhodnost barev pro eye shadow techniku. 

  • RTY - VEŠKERÉ TECHNIKY - detailní teorie jednotlivých techniky, kompletní barevná teorie. 

  • MAGNETIC TATTOO REMOVAL - jedinečná technika odstranění tetování pomocí kyseliny mléčné - NPM je jedna ze dvou firem na světě, která nabízí speciální jehly pro odstranění tetování. Detailní teorie nezbytná pro dosažení výsledků, patentované jehly k odstranění tetování a jejich užívání. Kůže a hygienické normy.

  • Licence na používání ochranné známky NUDE LIPS!!!

     

    Jedinečný postup tetování rtů velmi žádanými odstíny NUDE bez nažádoucích projevů oxidu titaničitého. To je koncept NUDE LIPS - autorské techniky Veroniky Fleišer.