Vizáž studia Gita...:)

 

A tak to vidím já:)))

Někdy potřebuji dělat něco neobvyklého...vyřádit se!...převtělit se?...říci všem...jak to cítím já???:)V daný moment,hodinu či v určitou minutu...Jsou životní změny,jsou citové změny a také máme někdy duši roztrhanou jako cáry šatů, jindy nás hladí jako sluníčko,někdy sluníčko jen vyhlížíme a doufáme,že nás přece jen zahřeje. Zahalujeme se před světem za kusy látek a myslíme, že nás nikdo nevidí...jindy jsme samy uprostřed řeky...a podle toho vznikají mé bláznivé nápady:)

 
Jana:
Ahoj Gituš, právě si prohlížím Tvoje stránky a musím Ti hned napsat, že nové fotky ve FANTASY GALERII jsou vynikající! Okamžitě mě chytly a moc se mě dotkly. Je z nich cítit naděje, touha, pokora, bolest..., jsou fakt super. Je skvělé, jak umíš dát pocity do své práce. Měj se hezky, ahoj . 
 

Jsou to jen pocity duše a každý sám má nyní možnost udělat si svou režii....tak to zkuste,možná také ucítíte...:)  Přesnou definici najdete v DISKUZNÍM FÓRU...(nečekala jsem,že mé fotky dokáže někdo vůbec tak do detailu pochopit...překvapení pro mne moc milé:) 

 
 

 

V případě jakýchkoli dotazů mne neváhejte kontaktovat.